• bold
  • brave
  • iconic
  • simple
  • louder
Loaded

Tvoríme GIS riešenia, ktoré oceňuje svet

Mapový klient ZBGIS, riešenie, ktoré tvoríme pre nášho partnera, získal cenu „Special Achievement in GIS Award 2023“ od spoločnosti Esri. Toto ocenenie, udeľuje firma Esri každoročne vybraným komplexným riešeniam v oblasti GIS.
Prestížne ocenenie z rúk šéfa Esri prevzali zástupcovia GKÚ spolu s našim kolegom na konferencii Esri User Conference v San Diegu.

Mapový klient ZBGIS už niekoľko rokov poskytuje plnohodnotné informácie z rezortu geodézie, kartografie a katastra. Denne je zdrojom dát pre tisícky spokojných používateľov. Počet užívateľov v posledných mesiacoch atakoval číslo 600 tisíc za mesiac, z čoho sa veľmi tešíme a čo zároveň potvrdzuje, že informácie získané z mapového klienta sú komplexné, plnohodnotné a v mnohých smeroch užitočné.

Tešíme sa spolu s ÚGKK, GKÚ a našimi partnermi z tohto prestížneho ocenenia pre Mapového klienta ZBGIS, no zároveň si berieme na seba záväzok voči všetkým existujúcim aj budúcim používateľom – pracovať ešte usilovnejšie a implementovať do MK ZBGIS najnovšie technológie a najpraktickejšie funkcionality.
Ďalšie informácie o riešení na: ZBGISBLOG

Prev
No more posts
Next
5 zaujímavých faktov o Zozname stavieb
Comments are closed.